درباره ما

"سیستم رایگان مدیریت همایش های علمی ایراسیس" زیر نظر مرکز استناد علمی (iraCiC) و وابسته به شرکت صبا پژوهان فناوری (در حال پذیرش در پارک علم و فناوری فارس) فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد. این مرکز با هدف تجمیع همایش های کشور در یک سیستم، نرم افزار مدیریت همایش را با بهترین کیفیت و بیشترین امکانات بصورت کاملا رایگان در اختیار همایش های معتبر و مورد تایید ایراسیس قرار می دهد.

به دلیل لزوم هماهنگی و برنامه ریزی دقیق برای بهره برداری از همایش های علمی کشور و استفاده موثر پژوهشگران از همایش ها و همچنین ارائه خدمات برتر به دبیرخانه همایش ها، مرکز استناد علمی (iraCiC) با هدف ارتقای سطح کیفی همایش ها، ساماندهی و نظام مند نمودن همایش ها و نمایه سازی همایش ها و مقالات آنها در iraCiC، اقدام به واگذاری رایگان وب سایت همایش و سامانه پیامکی نموده است. قابل ذکر است در جهت اطمینان بخشی به پژوهشگران محترم، فقط همایش های معتبر در ایراسیس ثبت خواهد شد.

در حال حاضر نرم افزار مدیریت همایش های ایراسیس این امکان را به مسئولین دبیرخانه ها فراهم می سازد که با خیالی آسوده و بدون هیچ دغدغه ای ضمن استفاده رایگان از این سامانه، از امکانات و خدمات عالی و حرفه ای و پشتیبانی آن هم بهره مند شوند.

این سامانه با بررسی نقاط ضعف و قوت سایر نرم افزارهای ایرانی و خارجی از نظر تحلیلی، فنی و کیفی به بهترین شکل ممکن طراحی و پیاده سازی شده است و قطعا از مناسب ترین نرم افزارهای مدیریت همایش می باشد.

ان شاء الله این مجموعه در آینده ای نزدیک سامانه های جدید در بخش های دیگر را رونمایی می کند و بصورت رایگان در اختیار مراکز علمی کشور عزیزمان ایران قرار خواهد داد.