خدمات ما

 • ارزیابی همایش های علمی و ثبت همایش های معتبر در ایراسیس

  ارزیابی همایش های علمی و ثبت همایش های معتبر در ایراسیس

  <<کمیته ارزیابی همایش های علمی ایراسیس>> متشکل از اساتید برجسته دانشگاه های کشور، همایش های دانشگاهی و سازمانی <<ملی و بین المللی>> را ارزیابی و تحلیل می کنند و در صورت داشتن معیارهای علمی مورد نظر، در ایراسیس ثبت می شوند.

 • واگذاری

  واگذاری "رایگان" وب سایت همایش و سامانه ارسال پیامک به رویدادهای معتبر

  ایراسیس با هدف ارتقای سطح کیفی همایش ها، ساماندهی و نظام مند نمودن آنها و نمایه سازی همایش ها و مقالات، اقدام به راه اندازی "پورتال رایگان مدیریت رویدادهای علمی ایراسیس" نموده است و در این راستا نرم افزار مدیریت همایش را با بالاترین کیفیت و امکانات در اختیار همایش های مورد تایید ایراسیس قرار می دهد.

 • نمایه سازی و انتشار

  نمایه سازی و انتشار "رایگان" مقالات همایش های مورد تایید در ایراسیس

  چکیده و اصل مقالات همایش های مورد تایید بصورت رایگان در کتابخانه دیجیتال ایراسیس نمایه می شوند و برای هر یک از آنها شناسه اختصاصی ایراسیس (IOI) تعلق می گیرد. براین اساس محاسبات استنادی برای تمامی مقالات، پژوهشگران و سازمان ها صورت می گیرد و امکان محاسبه تعداد استنادات به هر مقاله فراهم می شود.

 • صدور و چاپ رایگان <<گواهینامه برای پژوهشگران و سازمان همایش>>

  صدور و چاپ رایگان <<گواهینامه برای پژوهشگران و سازمان همایش>>

  به منظور ارائه خدمات نوین به دانشگاه ها و مراکز علمی، ایراسیس "گواهینامه پذیرش و حضور در همایش برای پژوهشگران" و <<گواهینامه سمت سازمانی برای سازمان همایش> بصورت کاملا رایگان چاپ و در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.گواهینامه ها دارای هولگرام امنیتی و مهر برجسته بوده و از طریق سامانه قابل استعلام هستند